/ رویدادها
مصاحبه اختصاصی  ویکی پی جی با مدیر عامل شرکت تاسیسات پاک تهویه سبز
مصاحبه اختصاصی ویکی پی جی با مدیر عامل شرکت تاسیسات پاک تهویه سبزجزئیات بیشتر
X

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات (ویکی‌پی‌جی)، با توجه به تحولات اخیر و تأثیر آن بر آینده اقتصــاد و تولیـــدات کشور، مصاحبه‌ای با مهندس وحید فصحتی، مدیر عامل شرکت پاک تهویه سبز (انرژی های تجدید پذیر) انجام داده‌ایم و مسایل و مشکلات صنعتگران و صاحب نظران صنعت تاسیسات آن چیزی است که ما به دنبال آن هستیم . متن کامل خبر را در لینک زیر دنبال کنید. https://goo.gl/7DvbcA ضمن معرفی خودتان پیشینه ای از شرکت خود ارایه دهید؟ وحید فصحتی هستم، مدیر عامل شرکت پاک تهویه سبز (انرژی های تجدید پذیر). شرکت ما یک شرکت دانش بنیان است که از ۸ سال پیش کار خود را در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی با تولید یک محصول منحصر به فرد شروع کرده است. تولید اصلی شرکت ما دستگاه تهویه مطبوع غیر مستقیم تبخیری است. این دستگاه در حین کار رطوبتی را وارد محیط نمی کند و دلیل انتخاب این سیستم هزینه ی کم و مصرف کم این دستگاه است......

برگزاری سمینا ر آموزشی در علوم پزشکی  شهر اهواز
برگزاری سمینا ر آموزشی در علوم پزشکی شهر اهوازجزئیات بیشتر
X

این سمینار در راستای آشنایی هر چه بیشتر مهندسین علوم پزشکی با سیستم های نوین تهویه تراکمی و تبخیری و با همکاری مسئولین عالی رتبه این سازمان در بهمن ماه برگزار گردید.

شرکت در نمایشگاه بین المللی تهران
شرکت در نمایشگاه بین المللی تهرانجزئیات بیشتر
X

گروه تهویه اکو کولر میزبان شما دوستان و همکاران گرامی ، در نمایشگاه بین المللی تهران واقع در غرفه 104 واقع در سالن 41 B میباشد

برگزاری سمینار آموزشی در شهرستان جهرم
برگزاری سمینار آموزشی در شهرستان جهرمجزئیات بیشتر
X

این سمینار با هماهنگی و همکاری نظام مهندسی جهرم در ساعت 10 صبح در محل نظام مهندسی این شهرستان برگزار خواهد گردید. سمینار حول مباحث کاهش و بهینه سازی مصرف انرژی در سیستم های تهویه مطبوع مانند سیستم های هیت ریکاوری و چیلر و پکیج های روفتاب و سیستم های تبخیری نوین میباشد.

برگزاری همایش در  استان کهکلویه و بویر احمد
برگزاری همایش در استان کهکلویه و بویر احمدجزئیات بیشتر
X

این همایش توسط گروه اکو کولر و در دو ضمینه سیستم های نوین تبخیری و مقایسه چیلرهای مختلف با برآورد آماری مصرف آنها، در روز پنجشنبه ششم خرداد برگزار گردید.